WPIR poliizocyjanur

Poliizocyjanurat (w skrócie PIR) to nowy rodzaj organicznego polimerowego materiału izolacyjnego, który charakteryzuje się wysoką wytrzymałością mechaniczną, trwałością, odpornością na korozję i pleśń, a także doskonałymi właściwościami konserwacji w niskich temperaturach, dzięki czemu może sprostać różnorodnym potrzebom w zakresie konserwacji w niskich temperaturach.

/

Temperatura pracy

≤0,029 przy 25℃

gęstość

Przewodność cieplna

-196℃-120℃

Wprowadzenie do produktu

PIR to polimer piankowy wykonany z izocyjanianu i polieteru jako głównych surowców, z dodatkiem katalizatora, środka zmniejszającego palność i przyjaznego dla środowiska środka spieniającego. Jest on w pełni mieszany, poddawany reakcji i spieniany w specjalnej formule i ściśle określonych warunkach procesowych w celu wytworzenia pianki.

Aplikacja

PIR może być stosowany do utrzymywania różnych urządzeń i rurociągów w chłodzie w zakresie od -196℃ do 120℃. Może zapewnić wydajną i stabilną izolację dla ultraniskotemperaturowego ciekłego azotu (LN2, -196℃), skroplonego gazu ziemnego (LNG, -162℃), ciekłego etylenu (LEG, -104℃), skroplonego gazu ziemnego (LPG, -48℃) i innych mediów. Jest szeroko stosowany w izolacji termicznej rafinerii, zakładów chemicznych, etylenu, nawozów, chłodni i urządzeń LNG.